• آمدن به صفحه اول گوگل 100% تضمینی

 •  

  Talking آمدن به صفحه اول گوگل 100% تضمینی

  ما درمورد اولین نتایج در موتور های جستجو اینترنتی حرف می زنیم. محتویاتی با سئو کامل مرتبط با تجارت شما، کلمه های کلیدی مربوط به تجارت شما، لینک های خارجی سئو شده ، نام دامنه بهینه شده ، معرفی سایت شما به بهترین نحو ، بک لینک های واقعی و در آخر سایت شما در صفحه اول گوگل . بیش از 100 فاکتور برای رسیدن شما به صفحه اول گوگل مورد نیاز است. تمامی اطلاعات و راهنمایی داخل این صفحه در باره سئو و بهینه سازی سایت شما و دریافت رتبه اول گوگل با همکاری برترین تیم سئو جهان یعنی OMB100.com میباشد . زمان خود را با شرکت های دیگر از بین نبرید خدمات ما بسیار سریع ،مقرون به صرفه و عملکردی است.
  به نظر شما 230.000 مشتری در سراسر جهان نگران کننده است
  ما شما را به اولین صفحه گوگل خواهیم آورد
  بله ما میتوانیم یک میکرو بلاگ بهینه شده با سئو کامل برای شما ایجاد کنیم .با این روش شما یک سایت با سئو بسیار بالا برای دریافت نتیجه بهتر در گوگل دارید !
  با 10 میلیون صفحه ایندکس شده در گوگل، هزاران کلمه کلیدی در رتبه اول گوگل، 2میلیون بازدید ماهیانه، رتیه الکسا 4.000 جهانی … بله من فکر می کنم شما هم اطمینان پیدا کرده اید .
  ما یک صفحه با سئو کامل برای تجارت شما در گوگل خواهیم ساخت .
  این چگونه کار میکند ؟!
  شما اطلاعات اندکی در مورد کسب و کار خود به ما می دهید ، همچنین ما را از کلمه کلیدی که میخواهید در آن به رتبه های اول گوگل برسید میدهید ، و در کمتر از 24 ساعت شما یک میکرو بلاگ با بهترین سئو ممکن و استاندارد های گوگل خواهید داشت . ما صفحه شما را در بین بیش از 50.000 کاربر فیسبوک و 100.000 دنبال ننده فیسبوک اشتراک می گذاریم . و در چند روز شما سایت خود را در اولین نتیجه های گوگل خواهید دید. (99% نتایج کاملا قابل پیش بینی و پاسخگو می باشد)
  صفحه شما پلی است که کاربران را از گوگل به سایت شما منتقل می کند .
  در مورد تیم ما چه میدانید
  همکاری ما با تیم OMB100.com حدود 4 سال می باشد که آغاز شده است و این تیم بیش از یک دایرکتوری محلی برای کسب و کار ها می باشد .
  قرار دادی که ما با این سایت داریم با پرداخخت مبلغی کلی خدماتی از این سایت می گیریم که برای کاربران ایرانی به صرفه باشد زیرا قیمت خدمات مستقیم از این سایت ماهیانه 100$ می باشد که ما آنرا حدود 1/4 کرده ایم .
  هم اکنون مدیرین جوان طرح عضو اصلی و متخصص سئو در سایت OMB100 میباشد و ما بیش از 100.000 مشتری فعال داریم که همگی آنها در صفحه نخست گوگل می باشند .
  ما با برترین متخصصان سدو خارجی و داخلی می توانیم سایت و سرویس شما را به اولین صفحه گوگل با کمترین هزینه ممکن برسانیم و تجربه کافی ما در این امر شما را در سرعت و کیفیت در نتیجه یاری می کند .
  صفحه هایی که ما طراحی می کنیم همگی با سئو کامل و آخرین استاندارد ها و الگوریتم های گوگل با پشتیبانی از بک لینک های قوی و سایت معتبر OMB100.com میتواند شما را در برترین نتیجه ها قرار دهید .
  در صفحه ای که برای شما طراحی می شود می تواند هر محتویاتی که نیاز دارید قرار دهید که شامل 10 تا 50 کلمه کلیدی ، معرفی کسب و کار شما، یک فرم تماس ، امکان قرار دادن عکس و …. می باشد,

  از جمله کلمات و عناوین کلیدی می توانید به موارد زیر اکتفا کرد که با جستجوی آنها در گوگل نتیجه کار را به عینه شاهده نمود
  1- وام فوری
  2- کار در منزل با بسته بندی
  3- محصولات پرزنت 
  و....  ایمیل : chibad123@gmail.com
  موبایل : 09013564705
  سایت : chibad.com

   

پربازدیدترین آگهی ها
جدیدترین آگهی های ستاره دار
جدید ترین آگهی های بروز شده
جدیدترین آگهی های رایگان