• اتومبیل :: لوازم یدکی
  • کوئیک شیفتر Quick Shifter
   پرسش و سفارش درباره محصول؟ 09013564705

   قیمت رقابتی
   بهترین قیمت
   خرید آسان
   ساده،سریع،مطمئن
   کادر متخصص
   تضمین اصالت کالا

   یک قطعه بسیار مفید و موثر که از سال 1383 در بازار عرضه شده که با کوتاه شدن فاصله دنده عکس العمل راننده دقیق و سریع خواهد بود و از دنده های اشتباه به خصوص در هنگام رانندگی های سریع که منجر به خرابی گیربکس می شود جلوگیری می نماید. کارایی این قطعه نسبت به قیمت آن تقریبا مجانی است.
   این قطعه قابل نصب بر روی انواع خودرو ها می باشد

   در گیربکس های دستی معمولی( Manual Transmission ) عمل تعویض دنده به صورت اچ شکل (H Pattern) انجام می پذیرد. در اتومبیل های مسابقه ای عمل تعویض دنده به صورت متوالی (Sequential Manual Transmission) برای دقت و سرعت بالاتر انجام می گیرد.

   هر چه عمل تعویض دنده سریعتر انجام شود افت دور موتور و هدر رفتن نیروی موتور کمتر می گردد که نتیجه آن شتابگیری بهتر در هنگام تعویض دنده مستقیم و ترمز گیری ایمن تر در هنگام تعویض دنده معکوس می باشد. گیربکس های سکوئنشیال دستی به دلیل اینکه معمولا غیر سنکرونیزه هستند برای استفاده خیابانی مناسب نبوده و تعویض دنده آنها مهارت و تجربه زیاد را می طلبد و استفاده از آنها در ترافیک های شهری تقریبا غیر ممکن است.
   در اتومبیل های خیابانی به دلیل تنوع استفاده کنندگان از لحاظ سن و رفتار رانندگی، کارخانجات اتومبیل سازی یک رنج میانگین برای شیفتر تعویض دنده را در نظر می گیرند. به همین دلیل کمپانی های تیونینگ اقدام به طراحی و ساخت قطعه ای به نام کوئیک شیفتر (شورت شیفتر) برای اتومبیل های خیابانی با گیربکس دستی نموده اند تا خواسته رانندگانی که دوست دارند هر چه سریعتر و دقیقتر دنده ها را عوض کرده و از نیروی موتور اتومبیل خود بهتر استفاده نمایند را برآورده کنند. کیت های کوئیک شیفتر معمولا به صورت بولت آن ( فقط با باز و بست پیچ های مربوطه و بدون هیچگونه دستکاری عمده برای نصب) طراحی می گردند.این کیت ها بنا به نوع سیستم محرکه خودرومتفاوت هستند و بدون دست خوردن به داخل گیربکس قابل نصب می باشند. در اتومبیل های دیفرانسیل عقب، گیربکس معمولا در زیر دسته دنده قرار دارد و کیت های کوئیک شیفتر با دسته دنده جدید طوری طراحی شده اند که پس از نصب فاصله تعویض دنده را کوتاه و عمل تعویض را سریع تر قابل انجام کنند.
   در اتومبیل های دیفرانسیل جلو معمولا گیربکس در پشت چرخ چپ قرار دارد و لذا نیروی دست راننده می بایست به طریقی از دسته دنده به گیربکس برای تعویض دنده برسد.این کار معمولا توسط یک سری میله به نام ماهک که با اتصالات گلوله کاسه ای (Ball Joint) به هم متصلند و یا به وسیله یک سری سیم نازک فولادی انجام می شود. معمولا کیت های کوئیک شیفتر برای این اتومبیل ها به صورت اصلاح و تغییر در ماهک بندی و یا سیم بندی این انتقال دهنده های نیروی دست انجام می شود.
   با نصب این کیت ها با کوتاه کردن فاصله تعویض دنده و گرفتن حرکات و لقی های اضافی دسته دنده، سرعت تعویض دنده بسیار سریعتر و دقیقتر می شود و لذا احتمال تعویض نا صحیح دنده ها در رانندگی های سریع به نحو چشمگیری کاهش می یابد. عمل تعویض دنده ناقص درهنگام رانندگی که معمولا با ایجاد صدای نا هنجاردر گیربکس( در اصطلاح عوام آب هویج گرفتن) که ناشی از ساییده شدن و به مرور زمان خرد شدن دنده برنجی هاست از علل اصلی خرابی گیربکس های دستی می باشد، چراکه با ساییده شدن دنده برنجی ها، براده های آن در گیربکس در طول زمان کوتاهی باعث ساییده شدن تمام قطعات داخلی می گردند که با به صدا افتادن گیربکس و سپس با از کار افتادن آن همراه خواهد بود. این کیت ها معمولا با قیمتی بسیار پایین تر از خود گیربکس به بازار عرضه می گردند و به سادگی بدون نیاز به باز شدن گیربکس قابل نصب می باشند و در واقع نه تنها کیفیت و لذت رانندگی را چندین برابر می کنند بلکه به نوعی یک محافظ دائمی برای گیربکس خودرو به حساب می آیند و در برابر هزینه پایین کارایی بسیار بالایی دارند.


   جهت سفارش و نصب به سایت http://www.chibadcar.ir مراجعه فرمائید و یا بر روی لینک زیر کلیک کنید
   • مشخصات آگهی دهنده
   • نام : chibadcar
    استان : تهران
    پست الکترونیک :
    تلفن : 09013564705
    تاریخ درج : 1394/09/25
    تاریخ بروزرسانی : 1394/09/25
    تاریخ انقضا : 1404/09/22
    لینک :https://t.me/chibadcar
    ( تعداد نمایش آگهی : 1656)

   • تماس با آگهی دهنده
   • نام :  
    پست الکترونیک :  
    موبایل :  
    تلفن :  
    متن ارسالی :  
    ارسال 


    ارسال آگهی برای دوستان
    عنوان ایمیل:  
    ایمیل شما:    
    ایمیل گیرنده:    
    ارسال 
  • آخرین آگهی های لوازم یدکی
   • 1394/09/04
   • نماینده لنت سرامیکی ژاپنی الیگ
    نماینده لنت سرامیکی ژاپنی الیگ نماینده لنت ژاپنی ویژگی های لنت ترمزالیگ لنت ترمز نسل دوم مواد ...
    احسان شاکرمی , تهران , 09013564705
   • 1395/10/14
   • اعطای نمایندگی محصولات و لنت الیگ
    نماینده لنت سرامیکی ژاپنی الیگ نماینده لنت سرامیکی ژاپنی الیگ نماینده لنت ژاپنی ویژگی های لنت ترم ...
    امین عارفی نژاد , تهران , 09013564705
   • 1394/08/19
   • الیگ
    نماینده انحصاری لنت الیگ ویژگی های لنت ترمزالیگ لنت ترمز الیگ نسل دوم مواد سرامیکی الیگ نسل دوم ...
    احسان شاکرمی , تهران , 09013564705